Logo
4 Вересня 2020, 15:56

Руслан Мостовий став новим головним тренером МФК"Прикарпаття"

Руслан Мостовий став новим головним тренером місцевого футбольного клубу "Прикарпаття".

Про це в мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, пише Типовий Франківськ.

"Перш за все я дякую тренеру Володимиру Ковалюку за чотири роки важкої роботи. Безумовно, ми зросли за цей час. Багато було звитяг, перемог в нашому клубі!  Ми не змінюємо концепцію нашого родинного клубу. Для нас важливий мікроклімат команди. І ми беремо командною грою! Тепер, ми маємо ставити більші і вищі завдання!"- йдеться у дописі.

Нагадаємо, Володимир Ковалюк залишив посаду головного тренера футбольного клубу "Прикарпаття", але залишиться директором стадіону "Рух".

Довідково:

Руслан Мостовий виступав за першолігові команди: «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Волинь» (Луцьк), «Закарпаття» (Ужгород), «Енергетик» (Бурштин). 2014 року виступав у Прем'єр-лізі області за «Авангард» (Жидачів).

З початку 2015 року був головним тренером ФК «Миколаїв» (Львівська область), з липня — головним тренером клубу «Острів» (Чорний Острів), з яким посів 7-е місце у Прем'єр-лізі Львівщини.

Улітку 2016 року ввійшов до тренерського штабу відновленого ФК «Львів». На початку листопада того ж року офіційно очолив винниківський «Рух».