Logo
19 Червня 2021, 08:38

Рятувальники назвали ймовірну причину запаху газу поблизу вулиці Коновальця у Франківську

Робоча група, яку створили 17 червня під час комісії ТЕБ і НС, продовжує шукати джерело витоку одоранту на вулицях Коновальця, Сорохтея та Петлюри в Івано-Франківську. За словами начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Ігоря Влізла, розглядають різні варіанти потрапляння одоранту в повітря.

Кореспондентам Суспільного Ігор Влізло розповів, що зараз цей мікрорайон обстежують поліцейські, надзвичайники та представники газової служби.

“Враховуючи, що у цьому районі, де був запах, розташовані приватні гаражі, то в нас є одна із версій про те, що ті, хто там купив ці бочки з-під одоранту, приходять ввечері і розрізають їх. Одорант осідає в бочках, і коли розрізаєш їх, він починає виходити. Тому є неприємний запах”, – каже Ігор Влізло.

Витоку газу на цих вулицях немає. Здоров’ю людей нічого не загрожує, каже Ігор Влізло.

17 червня на комісії ТЕБ і НС говорили про те, що ймовірна причина отруєння дітей і неприємного запаху – витік одоранту. Керівник Івано-Франківського районного управлінь ГУ ДСНС в області Василь Мацалак розповів, що 16 червня близько 22:00 неподалік гуртожитків, де отруїлися учні коледжу, проїжджала вантажівка, яка перевозить хімічно-небезпечні речовини.

За словами Ігоря Влізла, вночі 18 червня одорант не перевозили.

Нагадаємо, вночі, 17 червня, на вулицях Коновальця та Петлюри було відчутно сторонній різкий запах невідомої речовини. Пізніше з отруєнням чадним газом у лікарню потрапили 8 студентів з гуртожитку на вулиці Коновальця. Наступної ночі, 18 червня, мешканці Сорохтея 28 знову скаржились на запах невідомої речовини, ймовірно, газу.

Фото з відкритих джерел ілюстративне.