Logo
28 Грудня 2022, 19:17

Сенат США схвалив бюджет на 2023 рік із рекордними $45 млрд для України

Тепер законопроєкт має підписати президент США Джо Байден.

У четвер, 22 грудня, Сенат США схвалив законопроєкт про державні витрати в розмірі 1,7 трлн доларів, з яких майже 45 млрд доларів буде виділено для підтримки України та союзників по НАТО.

Про це повідомляє інформаційне агентство CBS News.

За інформацією видання, законопроєкт був ухвалений верхньою палатою - 68 проти 29, легко подолавши поріг у 60 голосів. Лідери Сенату та Палати представників планують направити законопроєкт президенту США Джо Байдену на підпис до кінця тижня.

У середу,  21 грудня, коли з візитом у США перебував український президент Володимир Зеленський, лідер сенатської більшості Чак Шумер підштовхнув Сенат до швидких дій і застеріг від уповільнення процесу.

"Це приголомшливий результат для учасників переговорів від Республіканської партії і, що більш важливо, це результат, який дійсно потрібен нашій країні, щоб продовжувати допомагати Україні та іншим нашим друзям, щоб не вводити інновацій і не конкурувати з Росією та Китаєм, і зберегти наших відважних чоловіків і жінок в уніформі, оснащеній найкращим навчанням, інструментами та технологіями, які коли-небудь бачив світ", - прокоментував лідер меншості в Сенаті Мітч Макконнелл.

 

 

 

Фото з відкритих джерел