Logo

Івано-Франківська обласна рада виділила п’ять мільйонів на військову оборону

Сьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківську відбулася позачергова дванадцята сесія обласної ради VIII демократичного скликання.

Під час засідання депутати внесли зміни до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в області на 2018-2022 роки.

Було прийняте рішення: 3,5 мільйона гривень спрямовати на забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи.

700 тисяч гривень виділять на надання шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії та Державної прикордонної служби, а також на військово-патріотичне виховання молоді.

 800 тисяч гривень отримає управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки споживання).

"Звичайно розуміємо, що мабуть цих коштів буде не достатньо. Але на даному етапі було прийнято таке рішення. В подальшому при зверненні обласної державної адміністрації, обласна рада завжди готова оперативно зібратися для розгляду цих запитань і позитивно прийняти рішення. Хочу звернутися до всіх жителів Прикарпаття, що ми маємо бути згуртованими, та зберігати спокій", - зазначив депутат обласної ради, голова обласної організації політичної партії «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарій Іванів.

photo-2022-02-16-11-52-27

Обласна рада вирішила:

• Внести зміни до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 02.03.2018 № 817-20/2018, виклавши паспорт Програми та Перелік заходів, обсягів та джерел фінансування Програми у новій редакції.

• Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) при внесенні змін до обласного бюджету на 2022 рік врахувати потребу в коштах на реалізацію заходів Програми, виходячи з можливостей дохідної частини обласного бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

photo-2022-02-16-13-10-26

Реалізація Програми протягом 2018-2022 років буде сприяти вирішенню питань за тими напрямами, де спостерігається дефіцит ресурсів з державного бюджету, та забезпеченню проведення на належному рівні мобілізаційної підготовки, налагодженню чіткої системи військового обліку, накопиченню якісних мобілізаційних ресурсів, виконанню завдань територіальної оборони.