Logo
23 Лютого 2021, 19:19
Теги: мітинг

«Сьогодні його, а завтра усіх нас?»: під ОДА близько сотні франківців вийшли підтримати Стерненка

Сьогодні, 23 лютого одеського активіста Сергія Стерненка засудили до 7 років колонії.

Вирок виніс 23 лютого Приморський суд Одеси. Нібито Стерненко й Демчук навесні 2015 року на Одещині напали на депутата Комінтернівської райради Сергія Щербича, аби заволодіти його банківською карткою й телефоном.

Під стінами Івано-Франківської ОДА зібралися близько сотні небайдужих, які не погоджуються з вироком для Стерненка, пише Галка.

Організаторка Катерина Волашова каже, що слідкує за цією справою досить давно.

«Я слідкую не від самого початку, але досить давно… Що відбувалося в Києві, а тепер в Одесі. Мене обурює, що в Україні продовжуються політичні репресії. Знаємо, що в цій справі, як і в справі Гандзюк, замішані поліціянти. Мене обурює, що з України не вивезені проросійські колобаранти», – каже дівчина.
Учасник протесту Юрій Якубовський стурбований такою ситуацією:

«Мене обурює, що після двох Майданів та війни у нас таке відбувається – політичні переслідування. Сьогодні Стерненко, а завтра ми? Сергій Стерненко – герой, а його беруть і саджають за ґрати. Показує, що наша судова система прогнила».

Люди тримали в руках плакати «Сьогодні його, а завтра усіх нас?», «Зеленський, це твоя відповідальність», «СІЗО не рай, Стерненко не винен», «Чому не судять колобарантів?» та інші.