Logo
18 Березня 2019, 13:05

Суд у справі вбивства студентки з Болгарії: захисники заявили про відвід тимчасового прокурора

Сьогодні, 18 березня, в Івано-Франківському міському суді продовжили судове засідання у справі Ельдара Астанова, якого підозрюють у вбивстві болгарської студентки Елі Дішлі.

Справу розглядає колегія суддів - Руденко, Деркач та Хоростіль, інформує Типовий Франківськ.

На засідання з'явилися захисники підсудного, перекладач, доставили обвинувачуваного Астанова та прокурор. Крім того, не з'явились три свідки, про причини неявки невідомо.

В справу вступив новий прокурор Рудий.

Захист Астанова вважає, що немає підстав ні відводити, ні довіряти новому прокурору, оскільки невідомо чи він достатньо ознайомлений зі справою. Через це захист заявляє про відвід прокурора.

Адвокати підсудного сумніваються, що прокурор достатньо володіє даними справи та просять надати можливість ознайомитися на яких підставах відбулася заміна прокурора.

Прокурор вважає, відвід необгрунтованим, і заявив, що володіє інформацією по справі. Прокурор Сергій Боровик у відпустці, тому така заміна була вимушеною.

Судді пішли у нарадчу кімнату.

Минулого тижня, суд не відбувся через відсутність перекладачів.


 

Нагадаємо, тіло Дішлі Елі Зія було виявлено, 12 червня 2017 року в ставку села Світанок, Рогатинського району у валізі. Дівчина зникла 1 червня, до поліції про зникнення повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримали студента з Туркменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н. Суд допитав у справі уже кількох свідків.