Logo

Ти у мене єдина: представили новий логотип-квітку Івано-Франківщини

До 30-ї річниці Незалежності України розробили і представили унікальну квітку-логотип Івано-Франківщини.

 Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук представив унікальну квітку-логотип Івано-Франківщини до 30-ї річниці Незалежності України.

В основу концепції відзначення Дня Незалежності покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців.

Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. "Ти у мене єдина" – основний лейтмотив всього проєкту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, незалежності, нації.

Використовувати інформаційні продукти, зокрема унікальну квітку Прикарпаття, можуть усі охочі. Вони розміщені в електронному вигляді за посиланням. Їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

 "Також хочу наголосити, що до 30-ліття Незалежності в Україні запускають культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Він покликаний поширювати факти та матеріали, які стали знаковими для становлення суверенної України.
Взяти участь у марафоні можуть всі охочі. Публікувати матеріали потрібно під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.
За результатами марафону визначать ряд найкращих публікацій. Їх відзначать на одному із заходів проведених в рамках святкування Дня Незалежності",  - повідомляє очільник облдердадміністрації.