Logo

Тимчасова контрольна комісія провела чергове виїзне засідання на комунальних підприємствах лісової галузі

16 вересня відбулося чергове виїзне засідання тимчасової контрольної комісії Івано-Франківської обласної ради щодо діяльності комунальних підприємств з експлуатації майна.

Нагадаємо, як раніше писав ТИПОВИЙ ФРАНКІВСЬК, у травні поточного року, з ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії "Всеукраїнське Об'єднання Платформа Громад" - Тараса Виноградника, було створено тимчасову контрольну комісію по перевірці діяльності комунальних підприємств.

На черговому виїзному засіданні членами комісії була здійснена перевірка двох комунальних підприємств: «Надвірнянський спеціалізований агролісгосп» та «Богородчанський спеціалізований агролісгосп», з метою контролю за діяльністю та ефективністю управління.

Депутати зазначають, що в діяльності лісогосподарських підприємств важливим є не лише ріст прибутку, а й такі соціальні та екологічні складові, як підтримка об’єктів рекреації та зон масового відпочинку, а також підтримання захисних функцій лісів і, зокрема, водорегулюючого режиму.

 

242131578-600724747589201-7206735314741967966-n