Logo
6 Червня 2021, 09:01

У Делятині будують навчальний корпус ліцею та спортзал

У Делятиському ліцеї №1 зводять навчальний корпус та спортивний зал.

У пресслужбі Івано-Франківської ОДА повідомляють, що у Делятиській громаді Надвірнянського району будується новий навчальний корпус та спортивний зал на 365 учнів. Будівництво стало можливим завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Кошторисна вартість об’єкту становить понад 34 мільйонів гривень.

Зводити навчальний корпус та спортзал почали у 2019 році. У 2020 році проєкт з будівництва школи був включений у загальнонаціональну програму «Велике будівництво». У 2021 році цей об’єкт увійшов, як перехідний у перелік проєктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

Цьогоріч усі будівельні роботи будуть завершенні, а школярі зможуть отримувати знання у сучасних  просторих та комфортних класах.

Наразі у новозбудованому навчальному корпусі школи тривають внутрішні будівельні роботи, встановлюється сучасна система опалення, здійснюються зовнішні фасадні роботи. В результаті будівництва нового корпусу з’являться навчальні класи для учнів молодшого віку, спортивний зал для занять фізичною культурою та спортом, бібліотека.

 

Фото: веб-сайт Івано-Франківської ОДА.