Logo
1 Липня 2020, 10:20
Теги: Єва, аукціон

У Франківську організували благодійний аукціон, щоб допомогти онкохворій дівчинці

Благодійний аукціон, щоб допомогти дівчинці з онкологічним захворюванням Єві Юхман, організував дитячий центр розвитку "Еники-Беники". На продаж виставили картини вихованців закладу.

Благодійний аукціон стартував у мережі Facebook. 29-го червня туди завантажили фото робіт дітей, інформує Суспільне.

Сьогодні з 07:00 до 23:59 люди можуть придбати картини. Стартова ціна – 150 гривень, кожен наступний крок – 50 гривень. Торги проходять у коментарях під фото.

Директорка дитячого центру "Еники-Беники" Людмила Зуб розповідає, що на аукціон виставили 22 картини, виконані аквареллю.

"Неважливо чи буде продана одна робота, чи всі. Насправді будь-яка сума – це вже певна допомога. Таким чином ми допоможемо дівчинці і покажемо дітям, що можна робити добро своєю буденною роботою", - каже Людмила Зуб.

Брати Назар та Тарас Дутчаки на аукціон виставили шість картин. Кажуть, ці роботи малювали впродовж червня. На питання, чому вирішили долучитися до благодійного аукціону, відповідають коротко: "Бо вона хвора і дуже маленька".

Діагноз "лімфома з враженням кісткового мозку" Єві Юхман поставили місяць тому. Зараз вона в ізраїльському медзакладі. За словами тітки дівчинки Олександри Воробканич, для лікування потрібно 200 тисяч доларів. Наразі зібрали приблизно 160 тисяч.

"Ми розчулені, збентежені і всім дуже дячні. Зараз Єва почувається добре. Вчора (29-го червня - ред.) її відпустили на денний стаціонар", - розповіла Олександра Воробканич.

У мережі Facebook створили сторінку "Допомога Єві". Там розміщують інформацію про зібрані кошти та перебіг хвороби дівчинки.