Logo

У Франківську планують зробити парк на Вовчинецьких горах та нові сквери

У міськраді Франківська планують озеленити місто. Зокрема, закласти парк на Вовчинецьких горах та зробити сквери на всіх вільних клаптиках землі.

Про це під час прямого ефіру на "Західному полюсі" розповів міський голова Руслан Марцінків.

За словами мера, парк на Вовчинецьких горах називатиметься "Парк Вовчинецький". 

"Бачимо, велика кількість людей відвідує це місце. Є можливість, зважаючи на те, що громада об'єдналась, на базі Вовчинецьких гір зробити ще один парк для містян. Буде ще одна зелена зона. Єдине, що треба продумати як облаштувати благоустрій - як відновити спортивні локації, які колись там були. Нам частково вдалося споруди за кошти Європейського союзу зробити. Зелених зон ніколи багато не буває", - каже Марцінків. 

Марцінків додав що цього року увагу концентрують на озелененні міста і будуть намагатися створити максимальну кількість сквериків і парків.

"До Дня незалежності відкриємо новий скверик на Мазепи. Взагалі зараз дав доручення вивчити всі невеликі клаптики землі і робити там скверики. Не треба щось багато робити чи дуже дороге. Де є можливість поставити кілька лавочок, провести благоустрій, посадити кілька дерев і вже є сквер. Таких зон треба максимальну кількість створювати. В кожному мікрорайоні, в кожному кварталі треба, щоб був такий невеличкий скверик для відпочинку людей",- наголошує очільник міста.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.