Logo
17 Лютого 2022, 17:06

У Франківську презентували нову концепцію навігації для туристів

 Метою даної програми є допомога туристу побачити цікаві місця і зорієнтуватись, як до них дістатися. Туристи й навіть місцеві мешканці знатимуть де можна смачно поїсти, відпочити, скільки часу займає дорога до конкретної локації та ще багато всього іншого.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Компанія-розробник “MoreInfo” на презентації продемонструвала макети та детально описала кожний розроблений носій. Та розповіла, що у створенні навігації надихнулась культурною спадщиною регіону, ландшафтами місцевості та європейською практикою. Метою кожної навігації “MoreInfo” є допомога туристу у дослідженні міста, і вже зовсім скоро Івано-Франківськ отримає оновлені пілони, таблички та вказівники, що розкажуть про видатні місця та покажуть як до них дістатися

Керівник проекту відмітив, що Івано-Франківськ має свої особливості, якими відрізняється від інших міст. Одна з них – прозорість. Тому для навігації пропонують такі матеріали, як прозоре скло з цікавинками, вставки із дерева та навіть каменю. Готують ще й місцеві “родзинки” для туристів.

“Це ще одна частина промоції міста. Ми хочемо, щоб люди, які їдуть проїздом, залишались у Франківську. Зараз лише десь 17% туристів залишається в місті хоча б на один день. Це нас не задовільняє. Для цього нам була потрібна сучасна навігація, щоб розповісти про місто якомога більше цікавинок та заінтересувати туриста. Щоб людина ще на вокзалі побачила, куди можна піти щось подивитись та де смачно пообідати. Щоб ця нова навігація була зручна, проста і зрозуміла”, – ділиться міський голова Руслан Марцінків.