Logo
3 Листопада 2021, 14:12

У Франківську встановлюють нову тролейбусну лінію

Продовжується встановлення нової тролейбусної лінії в Івано-Франківську. А також – нових тягових підстанцій, щоб тролейбусам «було що їсти».

«50% роботи нової тролейбусної лінії – це робота тягових підстанцій. Це перша тягова підстанція, що встановлюється в місті за 28 років. І вже наступного року новий тролейбусний маршрут плануємо пустити за маршрутом БАМ-Пасічна-Центр. Робота фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку у співфінансуванні з міським бюджетом. Віримо, що цей великий проект буде успішно завершений. Це розвантажить місто», – розповідає міський голова Руслан Марцінків.

Підрядна компанія «Плутон» проводить доставку і монтаж тягової підстанції. Вже приїхали два модулі, їх розвантажують і встановлюють. Паралельно тривають роботи з встановлення опор, контактної мережі. Про це інформує заступник директора КП «Електроавтотранс», керівник проекту Андрій Тютюник.

«Тролейбусна лінія стартуватиме від вул.Галицької і йтиме до кінця вул.Мазепи. І у зворотному напрямку. Тобто матиме протяжність 7 кілометрів в обидва боки. Також в рамках проекту замінимо вуличне освітлення на цьому відрізку дороги та облаштують зупинки громадського транспорту. Паралельно працюємо над закупівлею нових тролейбусів, щоб на час відкриття тролейбусної лінії уже було достатньо транспорту», – розповідає п.Андрій.

А представник підрядної організації Юрій Савчин зауважує, що роботи планують завершити до липня 2022 року.

*Тяглова підстанція – це місце, від якого іде напруга, щоб забезпечити живленням тролейбусну лінію.

dsc8817

dsc8667-2

 

dsc8675