Logo
23 Лютого 2022, 11:25

Молодих Франківців нагородили відзнакою імені Героя Небесної Сотні Романа Гурика (ФОТО)

Сьогодні, 23 лютого, на сесії Івано-Франківської міської ради людям до 35 років вручили відзнаку міського голови імені Героя Небесної Сотні Романа Гурика «Зміни світ на краще».

photo-2022-02-23-10-54-17

Відзнаки отримали:

Остап Шийка, випускник ліцею №23 ім. Романа Гурика, переможець конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт, член Малої академії наук України, стипендіат Президента України, студент другого курсу Івано-Франківського національного медичного університету, молодий науковець, який увійшов до п’ятірки переможців Всесвітнього конкурсу з нейронаук “Brain Bee-2021”.

Юрій Черкашин (позивний “Чорнота”), активний учасник Революції гідності та московсько-української війни, молодший сержант, заступник командира зведеної роти, з червня 2016 року захищав Україну в складі батальйону особливого призначення “Січ” та окремій зведеній штурмовій роті “Карпатська Січ”, приймав участь в боях за село Піски, Мар’їнка, Водяне та околицях Донецького аеропорту. Під час боїв отримав важке поранення. Наразі займає активну політично-громадську позицію, велику увагу приділяє військово-патріотичному вихованню молоді.

Анна Кочкова, випускниця ліцею №24, молода науковиця, студентка першого курсу Львівського національного університету ім. І. Франка, переможиця Всеукраїнського конкурсу з географії та кількох міжнародних географічних конкурсів. За перемогу в міжнародних змаганнях в Німеччині отримала нагороду “Авторитет року”, випередивши найближчого конкурента з Нідерландів на 5 тис. голосів.

Ярослав Вакалюк, активний учасник Революції гідності та московсько-української війни, лейтенант, командир зводу вогневої підтримки 3-ї роти батальйону полку “Азов”. Повернувшись, став приватним підприємцем, відкрив заклад “Veterano Pizza”, надає підтримку молодіжним проєктам, суспільно корисним ініціативам, співпрацює з геріатричним пансіонатом, лікарнями розташованими на території Івано-Франківська. Є донором та популяризує донорство.

Дарія Згоба, заступниця директора спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №1, фіналістка 29-х Олімпійських ігор в Пекіні, заслужена Майстер спорту України, нагороджена відзнакою Президента України медаллю за працю та звитягу, золотою медаллю Чемпіонату Європи у вправах на брусах, її іменем названо елемент на брусах складності групи C.

Окрім цього, учасникам революції гідності було присвоєно звання "Почесний Громадянин міста Івано-Франківськ".

photo-2022-02-23-10-54-25

 Варто зауважити, її вручатимуть тричі на рік – до Дня пам’яті Героїв Небесної сотні, дня народження Романа Гурика та Дня Гідності і Свободи.

Окрім цього, учасникам революції гідності було присвоєно звання "Почесний Громадянин міста Івано-Франківськ".

Зокрема, звання “Почесний Громадянин міста Івано-Франківська” (посмертно) присвоїли герою Небесної Сотні –Роману Гурику.

Також званнями удостоїлися учасник Революції Гідності, Герой Небесної Сотні, Герой України Василь Мойсей, учасник російсько-української війни на Сході України, який загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України Дмитро Бут.

Також звання отримав художник-модерніст, багатолітній викладач івано-франківської дитячої художньої школи Орест Заборський.