Logo
30 Листопада 2021, 16:18

В Івано-Франківську біля ратуші почали встановлювати льодову ковзанку

У Івано-Франківську біля ратуші почали встановлювати льодову ковзанку.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради надав дозвіл на встановлення ковзанки Товариству з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича фірма «Відкриті комп’ютерні системи «ВІКОС». Цій же фірмі надали дозвіл на розміщення 10 об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі (дерев’яних будиночків), площею кожного 5,0 м2, на площі Ринок в м. Івано-Франківську на період з 03 грудня 2021 року до 24 січня 2022 року.

0002

Як раніше повідомляв Типовий Франківськ, за допомогою сервісу Opendatabot вдалося з’ясувати, що до квітня 2019 року цією фірмою володіла жителька Києва Ольга Філатова-Кривецька. Згідно з декларацією, Ольга Філатова-Кривецька є дружиною бізнесмена та колишнього народного депутата від ВО «Свобода» Ігоря Кривецького.

Крім того, на період з 12 грудня 2021 року до 20 січня 2022 року, на Вічевому майдані 27 дерев'яних будиночків розмістить комунальне підприємство «Центр розвитку міста та рекреації».

За рішенням, об’єкти дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг повинні мати належний естетичний вигляд, відповідати вимогам нормативних документів щодо дотримання санітарного стану, охорони праці, техніки безпеки тощо.