Logo
8 Червня 2021, 19:03

У Івано-Франківську розпочали модернізацію одного з ліцеїв

Ліцей №17 розпочали комплексно модернізувати.

Днями Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради та підрядна організація розпочали ремонтні роботи у Ліцеї №17, що розташований̆ за адресою вулиця Набережна ім. В. Стефаника, 16А.

Робітники приступили до демонтажу старої системи опалення. Крім нової системи, мають встановити також індивідуальний тепловий пункт.

Дещо згодом у навчальному закладі замінять вікна та двері, відновлять водостічну систему та проведуть ще ряд інших робіт.

Модернізація цього та інших закладів освіти громади відбувається завдяки співпраці міської влади та закордонних партнерів з NEFCO.

Крім того, у  рамках реалізації проекту «Підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста Івано-Франківська», оголосили тендер на проведення ремонтних робіт у ще декількох навчальних закладах громади.

Лот №1: “Реконструкція системи опалення, в т.ч. встановлення ІТП в Ліцеї № 5”;

Лот №2: “Реконструкція системи опалення, в т.ч. встановлення ІТП в Ліцеї №11 та в дитячій музичній школі № 2 ім. В. Барвінського (корпус №1)";

Лот №3: “Капітальний ремонт ЗОШ (Ліцею) № 2”.

"Після завершення тендерних процедур, очікуємо, що роботи розпочнемо вже в серпні 2021 року", - говорять в міській раді.