Logo
23 Серпня 2021, 17:30

У Міській поліклініці №5 – новий інфекційний кабінет

У Міській поліклініці №5 Івано-Франківської міської ради, що на Привокзальній площі, 17, відкрили капітально відремонтований інфекційний кабінет.

Раніше він був найгіршим у місті. При тому, що під час епідемії ковіду тут приймали в середньому 40 пацієнтів на день. 

Про оновлене приміщення розповів міський голова Руслан Марцінків.

"Цей інфекційний кабінет був основним кабінетом для приймання гарячкуючих пацієнтів у період епідемії ковіду. Приймали близько 40 людей щодня: проводили огляд і забирали матеріал для обстеження на ПЛР. При цьому кабінет був у надзвичайно нищівному стані", — говорить директорка Центру первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги Ольга Савчук.

Наразі кабінет складається з 2-х приміщень. В першому у 2 зміни працюють інфекціоніст та уролог. А в окремо обладнаному приміщенні забиратимуть матеріал на ПЛР в разі підозри на коронавірусну хворобу. При такому розподілі потоки хворих не повинні перетинатися.

"Такий кабінет потрібен у кожній поліклініці. Адже він приймає хворих в першу чергу. Багато таких кабінетів у місті ще потребують ремонту. Є і проблеми з фінансуванням медзакладів на державному рівні. Стараємося, щоб умови ставали кращі та для пацієнтів, і для лікарів", — зазначає Руслан Марцінків.

Варто зазначити, що ремонт та переобладнання кабінету зробили за власні кошти підприємства. Їх  вдалося зберегти завдяки тому, що місто оплачує комунальні послуги.

pp-4000

Фото: сайт Руслан Марцінків.