Logo
20 Жовтня 2019, 10:44
Теги: річки

У Надвірній почали розчищати русла малих річок

Головною метою Проекту є запровадження заходів для боротьби із шкідливою дією води, зменшення ризику виникнення природних катастроф, зокрема повеней та паводків в м.Надвірна, поліпшення гідрологічного, екологічного та санітарно-епідеміологічного стану річок шляхом проведення робіт по углубленню та розчистки малих річок Стримба і Підзамче.

Загальна сума проекту згідно проектно-кошторисної документації становить орієнтовно 274 тис. грн. В тому числі: кошти міського бюджету – 138 000 грн. та обласного – 136 000 грн.

Щоденні зливи, значне підняття води в річках і струмках – такий був липень 2018 року. Проте регулярні роботи, проведені міською владою, по укріпленню берегів та запроваджені протиповеневі заходи дозволили уникнути біди та унеможливили великі підтоплення земельних ділянок прибережних смуг і міста в цілому. Але повінь-2018 все таки показала ті місця біля річок, де є ризик в майбутньому виходу води з берегів.

На сьогоднішній день в рамках проекту саме на таких місцях вже частково розчищено днище та русло річки Стримба. Заплановано провести такі ж роботи на потічку Підзамче.