Logo

У нас не чума: Мер доручив розібратись з величезними чергами біля поліклінік міста

Нещодавно в місцевих ЗМІ з’явились фото та відео, на яких франківці вистоюють годинами на морозі в черзі, щоб здати ПЛР тест в поліклініках міста.

У зв’язку з цим сьогодні, 1 лютого, на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків поцікавився у Марії Бойко, начальника управління охорони здоров'я, чому люди змушені стояти так довго на морозі на ногах, чому не можна виділити окремий великий зал, щоб краще організувати цей процес.

Марія Бойко пояснила, що через великий рівень захворювання не тільки серед населення, але й медичного персоналу, забір матеріалу для ПЛР-дослідження було сконцентровано у двох поліклініках: другій, третій та п’ятій. 

«Франківці скаржаться, що такі великі черги біля поліклінік з’явились не просто так: не маючи можливість вистояти годинами на вулиці, люди йдуть до приватних медичних закладів», - розповів про скарги мешканців міста Руслан Марцінків.

"У нас немає чуми, тому доручаю вам краще організувати процес з ПЛР тестування в поліклініках міста", - звернувся до Марії Бойко міський голова.

 

 

                                                                                                                                       фото з відкритих джерел ілюстроване