Logo

У Палаці Потоцьких стартував продаж ялинок в горщиках. Чому люди обирають саме їх

Ялинки у горщиках набувають все більшої популярності. Не дивно, чому стільки людей вибирають живу ялинку в горщику, адже з них не обсипається хвоя, а після двох тижнів краси та пахощів вони не відправляються в смітник. На відміну від штучних дерев, вони мають найсправжнісінький лісовий запах хвої.

Журналісти "Типового франківська" вирішили відвідати найпопулярніше місце продажу таких ялинок в місті. І поцікавитися у людей їхньою думкою про такий тренд.

Традиційно вже четвертий рік поспіль напередодні різдвяних свят лісівники Франківщини реалізовують ялинки в горщику на території Палацу Потоцьких. Сьогодні багато хто відмовляється від зрубаного живого дерева, а надає перевагу штучним ялинкам. Та якщо вам до вподоби запах свіжої ялинки вдома, то живе деревце в горщику буде ідеальним рішенням саме для таких людей.

"Для себе ми обираємо ялинки посаджені в горщики. Щоб потім їх не викидати чи спалювати, а висадити в лісі або біля будинку. Від пластикової ялинки ми відмовилися декілька років назад. Адже зараз так багато проблем із пластиком, який забруднює навколишнє середовище. Ми мали можливість порівняти ціни по місту. Вони варіюються в межах 1500 – 3000 гривень в магазинах, на ринках дешевше, але гірший вибір", - розповідають покупці, які сьогодні прийшли до Палацу Потоцьких обрати для себе ялинку.