Logo
2 Вересня 2021, 14:46

У Тлумачі відкрили STEM-центр прикладної освіти для молоді

В День знань, 1 вересня, відбулась визначна подія в галузі освіти Тлумацької громади.

У приміщенні Тлумацького ліцею №2 міським головою Ігорем Петруком і автором та керівником проекту Василем Гузієм відкрили STEM Центр прикладної освіти для молоді. Радісною новиною ділиться Тлумацька міська рада.

"Центр відчинить свої двері для молоді, що цікавиться наукою та готова експериментувати, застосовуючи нестандартний підхід для розробки дієвих інноваційних рішень. Окрім того, центр покликаний створити інноваційне середовище для підвищення професійної кваліфікації трудових ресурсів, які будуть активно застосовувати принципи STEAM-освіти у своїй роботі.  Він стане унікальним осередком для молоді, що цікавиться технологічними інноваціями, а також забезпечить підвищення професійної кваліфікації трудових ресурсів громади", — йдеться у повідомленні.

69c720cd38100e2239c0669d9c5bd058

Центр STEAM-освіти оснащений меблями та сучасним обладнанням для занять із програмування, робототехніки, 3D-моделювання.

Відкриття STEM Центру в м.Тлумач стало можливим завдяки реалізації чергового проекту в рамках співпраці Тлумацької громади із програмою «Децентралізація приносить хороші результати та ефективність «DOBRE»».

 Загальна вартість проекту становить більше мільйона гривень. Внесок партнера Програми «DOBRE» становив 750,000 тис. грн, внесок місцевого бюджету становив 275,000 тис.грн.

Також, внаслідок реалізації даного проекту  в Тлумацькій громаді створено  сучасний, мультифункціональний STEM-центр неформальної, прикладної освіти в громаді, для профорієнтації та розвитку трудових ресурсів, який слугуватиме також повноцінним сучасним комп’ютерним класом.

54722ca0565f48011f6f70c79781c26d

Фото: Тлумацька міська рада.