Українка родом зі Львова, яка вже 10 років живе у Бейруті біля порту, де 4 серпня прогримів потужний вибух, розповіла, як оговтується від страшних подій.
Тетяна показала, якої шкоди вибух завдав її оселі, інформує ТСН.
"Мій будинок дуже сильно зруйнований. Я проживаю від епіцентру вибуху за 1,5 км. Я дуже близько живу, до порту мені рукою подати. У нас дуже усе зруйновано: побутова техніка, двері розірвало. Немає ані вікон, ані дверей, всередині все зруйновано. Я опинилася у дуже великій біді з маленькими діточками: одному 3, іншому - 9 років. Прибираю усе потрошку. Прибираю скло, але то дуже важко, я не знаю, як далі жити, що мені робити з технікою, що робити з дверима. Я не знаю, як то буде", - розповіла жінка.
Вона зазначає, що не хоче покидати свій зруйнований дім, оскільки боїться, що його розграбують.
"Друзі пропонували допомогу, але я не хочу кинути усе. У день, коли це сталося (ред. - вибух), готель біля нас розграбували сирійці, розгромили біженці, усе пообкрадали. Я боюся залишати те, що у мене ще залишилося", - говорить Тетяна.
Українка також додає, що намагалася зв'язатися з посольством і попросити хоч якоїсь допомоги, однак досі їй цього зробити не вдалося.
"Я зверталася до посольства, писала у месенджер до Ігоря Осташа (ред. - Посол України в Лівані). Він не відповідає. У посольстві теж не відповідають. На телефонах "гарячої лінії" постійно зривається. Я не знаю, до кого звертатися, буду своїми можливостями щось робити. Інші українки мені тут допомагають", - скаржиться жінка.
Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що у Лівані проживає близько 5 тисяч українців.
Варто зазначити, що у МЗС України, у зв'язку з подіями у Бейруті, запустили "гарячу лінію" та закликали українців, які потрапили у цю надзвичайну ситуацію та всіх, хто має будь-яку інформацію про постраждалих громадян України, звертатися на цілодобові "гарячі лінії" Посольства у Лівані: +961 5921 668, або МЗС +380 44 238 16 57.