Logo
22 Вересня 2021, 09:05

В Івано-Франківській області 123 заклади освіти готові до роботи у жовтій зоні

Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук повідомила, що із четверга освітні заклади, де провакциновано менше як 80% працівників, працювати не будуть.

Сьогодні очільниця Прикарпаття розповіла, що в області працюють 1066 закладів освіти. Всього у 123 освітніх установах провакциновано понад 80 відсотків працівників, у решті закладів процес вакцинації продовжується.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомили про запровадження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки у всіх областях України.Однак, через запровадження нових обмежень, у тих школах, де рівень імунізації проти COVID-19 нижче 80%, навчальний процес буде призупинено.

«Ситуація із захворюваністю на коронавірус щоденно погіршується. Завантаженість ліжок у «ковідних» лікарнях уже наближається до 50 відсотків. Статистика свідчить, що 98,1% госпіталізованих хворих – невакциновані, 99,2 % від усіх смертельних випадків внаслідок ковіду – це теж невакциновані люди. Єдиним дієвим методом перервати ланцюг захворювання та убезпечити людей від COVID-19 залишається вакцинація, - підкреслила Світлана Онищук. – Хоча імунізація проти коронавірусу є добровільною, все ж наполегливо прошу усіх прикарпатців бути свідомими, реально оцінювати загрозливу ситуацію щодо стрімкого поширення хвороби та імунізуватися. Пам’ятаймо, що лише своєчасна вакцинація допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та збереже наше життя і життя рідних людей»,- повідомляє голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Голова ОДА також закликала до вакцинації педагогічних працівників.

«Щоб освітній процес був ефективним, щоб наші діти навчалися у безпечних умовах, звертаюся до всіх педагогів прийняти правильне рішення та імунізуватися проти COVID-19», - наголосила керівниця області.