Logo
18 Червня 2021, 17:38

В Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні відкрили нове відділення

Сьогодні, 18 червня, у Центральній міській клінічній лікарні відкрили відділення травматології, ортопедії та реконструктивної і пластичної хірургії, яке розміщене на другому поверсі корпусу №5.

Завідуючий відділення Степан Зелик наголошує, що в наш час зростає кількість випадків травм та їх наслідків. Це й надихнуло адміністрацію Центральної міської клінічної лікарні створити це відділення.

"Відділення розраховане на 20 ліжок. Оснащене сучасним обладнанням та інструментаріями, які дозволяють швидко і якісно провести лікування опорно-рухового апарату. Ми надаватимемо допомогу усім пацієнтам з різними травмами. Це можуть бути як і набуті, так і вроджені захворювання," - розповідає заввідділенням.

За словами головного лікаря Центральної міської клінічної лікарні Тараса Масляка, над цим відділенням у лікарні працювали кілька років.

"Це відділення надаватиме висококваліфіковані послуги для людей, які цього потребуватимуть. Також ми будемо виправляти недоліки операцій, зроблені в інших лікарнях. Крім того, в нас є ведучі спеціалісти, ми запросили до нас висококласного нейрохірурга. Це відділення з новими технологіями, новими можливостями і з якісною медичною допомогою," - зазначає пан Тарас.

Нове відділення обійшлося близько в 2,5 мільйона гривень.

"Це відділення є прикладом того, як міський бюджет спільно із коштами Національної служби здоров'я в поєднанні роблять нові відділення. Ми не просто дбаємо, щоб виплачувати заробітню плату, а намагаємося усучаснити обладнання, приміщення і палати," - додає народна депутатка Оксана Савчук.

 Зазначимо, відділення почне приймати пацієнтів з 1 липня.