Logo

В Івано-Франківську фінансування відзначення святкових і пам’ятних дат зменшилося на 1,2 мільйона гривень, – звіт Вікторії Дротянко

Попри зростання кількості населених пунктів, які входять Івано-Франківської територіальної громади, фінансування на відзначення святкових і пам’ятних дат порівняно з минулим роком знизилося на 39%. Якщо протягом січня-серпня 2020 року на ці потреби було витрачено майже 3 мільйони 100 тисяч гривень, то у поточному році цей показник зменшився до майже 1 мільйона 900 тисяч гривень.

Про це йдеться у звіті заступника міського голови Вікторії Дротянко з 01.01.2021 року до 01.09.2021 року, пише dosie.if.

IMG-2731

При чому варто звернути увагу, що тільки на організацію ЛРЗ-Фесту, який цьогоріч проводився вперше, було виділено не менше 830 000 грн.

З повним текстом звіту можна ознайомитися тут.

 Нагадаємо, Вікторія Дротянко спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту освіти та науки, Департаменту культури, Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із ЗМІ, комунікації з мешканцями, а також Відділу бухгалтерського обліку і звітності.