Logo

В Івано-Франківську на залізничному вокзалі відкриють центр вакцинації

З 23 жовтня для безпеки та зручності пасажирів АТ "Укрзалізниця" на залізничному вокзалі в Івано-Франківську запрацює центр вакцинації проти COVID-19.

У пункті вакцинації пасажири та всі охочі зможуть безкоштовно зробити щеплення проти COVID-19. Про це інформує  пресслужба Укрзалізниці.

З 21 жовтня — першого дня запровадження нових правил безпечних перевезень — такі пункти вакцинації відкрилися на 7 вокзалах: Київ (2 пункти), Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Ніжин та Коростень.

Також на 10 залізничних вокзалах цілодобово працюють пункти експрес-тестування на COVID-19: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Тут невакциновані пасажири можуть зробити експрес-тест та отримати довідку, що в разі негативного результату буде підставою для посадки в поїзд. Ця послуга для пасажирів, які мають квиток на поїзд, коштує 350 грн.

АТ «Укрзалізниця» планує й надалі збільшувати перелік вокзалів, де діятимуть пункти вакцинації та тестування.

Адже, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236 з 21 жовтня 2021 року змінюються правила перевезень пасажирів під час карантинних обмежень. Тепер посадка у поїзди далекого сполучення можлива лише за умови наявності у пасажирів сертифікату про вакцинацію (паперового або в додатку «Дія»), або документу про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, або негативного результату ПЛР чи експрес-тесту на COVID-19, що мають бути зроблені не більше ніж за 72 години до посадки в поїзд.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне.