23 Березня 2023, 18:18

В Івано-Франківську привітали призерів міжнародних змагань

Сьогодні в Івано-Франківській ОВА відбулася пресконференція прикарпатських спортсменів-призерів міжнародних змагань, які відбулися у березні, пише Типовий Франківськ.

Чемпіоном Європи U23 з вільної боротьби став Андрій Джелеп, срібною призеркою чемпіонату Європи U23 з вільної боротьби стала Ірина Заблоцька та бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо став Михайло Свідрак.

Андрій Джелеп поділився враженнями та розповів про сумлінну та якісну підготовку до змагань: "боротьба у пів фіналі, де суперником став спортсмен з Туреччини була для мене найскладнішою з рахунком 8:6. Стосовно фіналу, то я почувався впевненіше та здобув бажану перемогу над борцем з Вірменії з рахунком 10:00. Це не тільки моя перемога, а всієї нашої країни. Перш за все, хочу подякувати нашим ЗСУ, які сьогодні боронять наш спокій та дають таку можливість розвиватися далі. Дякую всім друзям та рідним, хто за мене вболівав та підтримував. Там у Бухаресті я відчував всю цю підтримку. Особливо хочеться виразити вдячність моєму тренеру Івану Курилюку, який не тільки навчив високому професійному рівню, а й підтримував у всіх ситуаціях".

Срібна призерка чемпіонату Європи U23 з вільної боротьби Ірина Заблоцька відзначила свою сильну конкурентку у боротьбі, якою була полька - триразова чемпіонка Європи. "Моя суперниця була більш технічна, а стосовно мене, то я не мала їхати на ці змагання, бо була другим номером у збірній. Але так склалися обставини, що я поїхала. Для мене «срібні» нагороди досить звична справа", - каже Ірина Заблоцька.

Михайло Свідрак, який став бронзовим призером Кубка Європи з дзюдо готувався до змагань у Надвірній та на спортивній базі Заросляк. В результаті боротьби за третє місце він переміг швейцарця. "Зараз часу на відпочинок практично немає, тому що вже йдуть змагання кубка Європи та кубку світу і потрібно завжди бути у русі та не розслаблятися, бо можна втрати навики підготовки", - підкреслив Михайло Свідрак.

На завершення спортсменів та їх тренерів привітав Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук та заявив, що наші хлопці та дівчата, які здобули перемогу на міжнародному рівні можуть стати майбутніми олімпійцями. "Вітаю наших спортсменів, які достойно представили не тільки Прикарпаття, а й Україну на змаганнях європейського рівня. Єдиноборство ще ніколи нас не підводило і ми знову показуємо хороші результати. Найбільше досягнення під час війни це те, що спорт існує на всіх своїх можливих рівнях і хочеться подякувати не тільки спортсменам, а й людям, які готують їх, виховують, дають великий стимул для досягнення цілей, це тренерам".

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук та начальник управління спорту і молодіжної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації Орест Оклієвич подякували спортсменам та тренерам за вагомий внесок у розвиток спорту на Прикарпатті.

e0b00c1c-788f-4419-a846-ad3f48843a97 e9e91d7e-9ff6-402e-adc1-e2ca29e91773 e16cd132-dcae-489f-a647-3e3951ca030d