Logo

Навчатись відпочиваючи: В Івано-Франківську розпочала свою роботу STEM-школи лідера

Сьогодні, 12 липня, в Івано-Франківську відбулося офіційне відкриття літньої STEM-школи лідера.

3

STEM-школа передбачає універсальний розвиток дитини. Перш за все, вона спрямована на те, щоб дітям було цікаво вивчати природничі дисципліни.

Школа буде тривати впродовж 5 днів. Для її проведення залучені висококваліфіковані працівники. Навчання проходитиме в креативній невимушеній формі: під час подорожей, під час відвідування цікавих закладів та ін. Для того, щоб діти не тільки отримували знання, а й формували патріотичні якості. І, найголовніше, вчилися відпочиваючи.

Планується, що така школа буде діяти щомісяця в кожній області. Кожна STEM-школа буде мати свою програму.

Сьогодні на відкритті були представлені справжні роботи та винаходи створені учнями школи. Гості мали змогу дізнатися технологію їхнього виготовлення.

5

"Триєдина мета нашої школи: перш за все, це креативне цікаве навчання, що вкрай необхідне нашим дітям; друге - це літній відпочинок та оздоровлення; і третє - це дослідження, створення власних проектів і становлення справжнього патріота України", - каже Марія Починок директор центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради.

Навчання у школі безоплатне. Записатися мають змогу учні 7-11 класів. Групи складатимуться з максимум 15 дітей, для того, щоб кожному можна було приділити максимальну увагу.

"Я вже не вперше проходжу навчання в цій школі. Вперше, мені дуже сподобалося. Багато тут навчилася. Цікаво було робити різні проекти з інформатики. Набагато цікавіше ніж у школі", -  розповідає Софія, учениця STEM-школи лідера.