Logo
17 Січня 2022, 09:37

В Івано-Франківську перекрили частину вулиці Надрічної

В ніч на понеділок, 17 січня, будівельники перекрили рух на двох з чотирьох смуг вулиці Надрічної.

В Управлінні капітального будівництва Івано-Франківської міської ради показали Схему організації дорожнього руху на цій ділянці. Про це повідомили в Управлінні капітального будівництва Івано-Франківської міської ради.

Вона погоджена з Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області. Згідно з нею на цій ділянці встановлюються близько півсотні дорожніх знаків та світлоповертальних конструкцій. Схему ОДР можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1vBZBO-OdOG1F8TGHqspcSzAYr3pDyTYU/view?fbclid=IwAR0PaznalJXqDrPDtVMBm1oPA0ulPRjjm7JznqYAQ0W3hzgGNqWbAvrJif0

"Просимо водіїв з розумінням поставитися до цих робіт і викликаних ними незручностей, звертати увагу на дорожні знаки та обмежувачі", - зазначено у повідомленні.

Додамо, що паралельно триває робота на старій частині вулиці Надрічної. Вчора підрядна організація уклала другий шар асфальтобетону на ділянці від «нової» Надрічної до перехрестя Промислової.

Згодом підрядник приступить до виконання робіт на перехресті вулиць Промислова – Надрічна, після їх завершення буде надано рух транспорту і старою частиною вулиці Надрічної.