Logo
25 Серпня 2021, 10:48

В Івано-Франківську проти COVID-19 вакцинувалися 47% освітян

Через тиждень у школах пролунає перший дзвоник. Станом на сьогодні, 25 серпня, в Івано-Франківську провакцинувались від коронавірусу 47% педагогів.

Про підготовку до нового навчального року розповіла заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула на щотижневій оперативній нараді у міського голови Руслана Марцінківа.

"В нас проводиться активна вакцинація педагогів до нового навчального року. Наразі вакциновано 47% працівників та вчителів закладів загальної середньої освіти," - сказала Наталія Микула.

Наразі найбільше вакцинованих освітян у закладах загальної середньої освіти. У інших освітніх закладах стан вакцинації проти COVID-19 такий:

— заклади дошкільної освіти - 30%

— заклади позашкільної освіти - 23%

— заклади професійно-технічної освіти - 15%

Руслан Марцінків наголосив, що 1000 гривень премії за вакцинацію проти COVID-19 отримають ті освітяни, які до 31 серпня щепляться хоча б першою дозою вакцини. Для вчителів є різні види вакцин і є можливість отримати щеплення.

Наталія Микула зазначила, що цьогоріч заклади освіти зможуть обирати чи проводити урочисту лінійку 1 вересня, чи ні.

"Міністерство освіти і науки цього року рекомендує закладам загальної середньої освіти проводити лінійки першого вересня, присвячені Дню знань. Але проводити лінійку чи ні - мають визначатися заклади освіти. Тобто кожен освітній заклад самостійно визначає чи буде проведена лінійка, в якому форматі і яку категорію дітей на цю лінійку будуть запрошувати. Але лінійки повинні бути з дотриманням соціальної дистанції та всіх протиепідеміологічних умов," - каже заступниця директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула.

До слова, навчальний рік 2021-2022 років завершиться 3 червня.

 

image