Logo
6 Грудня 2021, 12:16

В меморіальному сквері відбулась панахида за загиблими військовослужбовцями

Сьогодні, 6 грудня, в 30-ту річницю дня Збройнх Сил України, відбулась панахида за військовослужбовцями ЗСУ, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілістність України. Молитва відбулась в Меморіальному сквері, в богослужбовій каплиці Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Після молитви голова Облдержадамінстраці Світлана Онищук, міській глова Руслан Марцінків,  депутат Івано-Франківької обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, голова обласної організації політичної партії «Платформа Громад» Назарій Іванів поклали квіти біля могли загиблих воїнів.

photo-2021-12-06-11-54-23

"Пам'ять про воїнів, які віддали своє життя за нашу незалежність, за те, щоб над нашими домвіками було мирне небо, не може ніколи згаснути. Не тільки сьогодні, але й кожного дня ми повинні бути вдячні їм за таку жертву. Водночас сьогодні вітаю всіх військовослужбовців, які стоять на захисті нашої держави,  особливо в цей нелегкий час, коли ворог знову стоїть біля наших кордонів", - зазначив Назарій Іванів.

photo-2021-12-06-12-17-07