Logo
11 Листопада 2021, 13:35

В УГКЦ триває безстрокова акція «Нагодуй убогого»

Безстрокова акція «Нагодуй убогого» була започаткована Синодом Єпископів УГКЦ восени 2020 року, з огляду на критичний стан із продуктовим та матеріальним забезпеченням населення. Акція не припинялася, вона триває в парафіях УГКЦ на постійній основі.

Про це інформує Івано-Франківська УГКЦ.

«Беручи до уваги критичний стан із продуктовим та матеріальним забезпеченням чисельно значних верств населення в Україні і в різних частинах світу, спричинений і загострений світовою пандемією коронавірусу, пропонуємо усій нашій церковній спільноті цього року започаткувати з нагоди Всесвітнього дня вбогих конкретний милосердний чин – благодійну акцію "Нагодуй убогого!", координацію якої доручаємо нашому Відділу соціального служіння», – йдеться у постсинодальному посланні єпископів УГКЦ «Залишиться вам одне – те, що ви дали вбогому!».

У посланні архиєреї ще минулого року закли́кали братів і сестер у вірі по всьому світі активно долучитися до ініціативи «Нагодуй убогого!», зазначаючи, що вона діятиме при парафіяльних спільнотах і церковних організаціях на постійній основі.

На цю пропозицію відгукнулися сотні парафій УГКЦ як в Україні, так і за кордоном, і сьогодні зі щедрості вірних користають тисячі потребуючих.

«Ми бачимо, як на очах, убожіє наше суспільство через нові види соціальної несправедливості. Ми бачимо, як ростуть ціни на все. Ми бачимо, як багато людей не мають засобів для життя та існування, не мають можливості покрити базові потреби людини в українському суспільстві», – зазначив Отець і Глава УГКЦ.

«Тому долучіться до тієї акції, особливо в День бідних! Ми збираємо так звані банки харчів – продукти, які не псуються, для того, щоб можна було послужити потребуючим, які знають, що тут, у Патріаршому соборі, є надія, часом остання надія, яка не має права зрадити тих, які потребують допомоги», – сказав Блаженніший Святослав, звертаючись до парафіян Патріаршого собору.