Logo
30 Вересня 2021, 17:08

Відбулася міжнародна науково-практична конференція "Розвиток компетентності в публічному секторі: європейські стандарти та перспективи"

30 вересня відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Розвиток компетентності в публічному секторі: європейські стандарти та перспективи".

Конференція проходила в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в рамках реалізації україно-литовського проєкту «Розвиток компетентності працівників литовського та українського публічних секторів з використанням методології дизайн-мислення». Пише Типовий Франківськ.

Участь в події  взяли науковці, експерти, викладачі, слухачі магістратури, студенти, публічні службовці, представники громадських організацій та інші зацікавлені особи.

«Сьогоднішня конференція особлива тим, що ми відзначаємо 25-річчя заснування підготовки магістрів для органів влади й 20-річчя утворення кафедри публічного управління та адміністрування нашого університету. За ці роки пройшли дуже потужний етап становлення, підготовки кадрів, сучасних кадрів для органів виконавчої влади місцевих адміністрацій, територіальних представників, центральних органів влади, міністерств і місцевого самоврядування»,  - зазначив, професор кафедри публічного управління та адміністрування, директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, представник політичної партії «Платформа Громад» Дмитро Дзвінчук.

На кафедрі працює понад 30 досвідчених науковців і педагогів, серед яких 10 докторів наук, професорів та 21 кандидат наук, доцент.

«Ми маємо одну із кращих магістратур в Державі, вважаю, що цим досвідом потрібно ділитися і водночас запозичувати» - зазначив ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Крижанівський Євстахій Іванович

Основним науковим напрямом конференції була роботу тематичних напрямів (секцій), які присвячені проблемам розвитку професійної компетентності публічних службовців, використанню методології дизайн-мислення, підвищенню ефективності публічного управління на основі використання природного і штучного інтелекту.