Logo
19 Серпня 2019, 14:57

Вище неба: до Франківського аеродрому завітали українські військові

Сьогодні, 19 серпня до Франківська завітали українські екіпажі Су-27, Су-24 та Іл-76МД, які брали участь в авіаційному показі «Gdynia Aerobaltic – 2019» у Республіці Польща.

Слід зазначити, що український бомбардувальник типу Су-24 вперше бере участь у міжнародному авіаційному показі, пише Типовий Франківськ.

"Це було сильне авіашоу. Була дуже приємна зустріч. Від України була транспортна авіація, тобто ми та інші. Ми вражали технікою, показували маневри. Вперше запросили на таке авіашоу. Ми показували, що ми Україна і ми є. Половина Європи знає, що українські льотчики дуже потужні",- каже заступник авіабригади, підполковник Юрій Булавка.

Він додає, що запрошення на авіашоу показує, яка українська армія сильна. 

"Приємно здивований, зустріч була душевна. Шоу прийшло на високому рівні. Ми здобули великий досвід від інших військових. Нам потрібно, щоб держава подумала про нашу авіацію. Кошти, які виділяються зараз їх не достатньо. Ми нічим не гірші від європейських авіацій",- розповідає старший інженер майор Борис Маліженко.

Пілоти кажуть, демонстрували петлю, поворотну пітлю, фігу "дзвін"(літак у повітрі завмирає і враження, що падає) і відстрілювали хибні пастки, загалом пішло 96 патронів.