Logo
27 Січня 2022, 15:09

«Все у твоїх руках»: рятувальники провели урок з мінної безпеки для школярів

27 січня в Головному управлінні ДСНС в Івано-Франківській області рятувальники спільно з правоохоронцями долучились до проведення Всеукраїнського уроку з мінної безпеки «Все у твоїх руках».

Урок проходив в режимі онлайн, а також здійснювалась пряма трансляція у мережі Facebook на сторінці ГУ ДСНС в області, до якої доєдналось чимало учнів та вчителів.

2

У заході взяли участь працівники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС в області та вибухотехніки Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Даний захід було проведено для того, щоб поглибити знання дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, невизначеними предметами та речовинами. Представники ДСНС та Національної поліції розповіли дітям про те, чим займаються їхні підрозділи та які функції виконують у своїй повсякденній діяльності, на які виїзди залучаються. Також учасники заходу звернули увагу на тому, як діти мають реально оцінювати ступінь небезпеки знахідки та результати некоректного поводження з нею. Піротехніки продемонстрували муляжі вибухонебезпечних предметів, наголосили якими мають бути першочергові дії при виявленні таких предметів, куди звертатись за допомогою та що робити, щоб не сталось біди.

3 4

В ході заходу діти уважно слухали фахівців та задавали запитання, на які отримували квалівіковані відповіді. Будемо сподіватися, що проведення таких уроків стануть у пригоді не одному школяреві.