Logo
2 Березня 2022, 08:36

Як працює Івано-Франківський апеляційний суд в умовах війни

У зв’язку із запровадженням воєнного стану з метою недопущення випадків загрози життю, здоров`ю, безпеці відвідувачів і працівників суду, Івано-Франківський апеляційний суд повідомляє, що вхід в приміщення суду обмежений.

Про це повідомили в пресслужбі суду.

Івано-Франківський апеляційний суд здійснює розгляд справ, що мають терміновий характер, зокрема, справ щодо запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Розгляд всіх інших справ в порядку кримінального та цивільного судочинства здійснюється за вашими клопотаннями без участі сторін за правилами спрощеного провадження (письмового провадження). В інших випадках справи будуть перенесені на післявоєнний період.

"Рекомендуємо в період дії воєнного стану на території України надсилати документи за допомогою підсистеми «Електронний суд» або на офіційну адресу суду: inbox@inbox.ifa.court.gov.ua чи скористатися можливістю «поштовою скриньки», яка знаходиться при вході в приміщення суду (документи виймаються щогодини).
Про подальший рух справ сторони будуть повідомлені додатково, а також просимо слідкувати за інформацією на сторінці суду в розділі «ГРОМАДЯНАМ» та в соціальній мережі FACEBOOK", - повідомили в пресслужбі.

 

Головне фото з відкритих джерел