Logo
4 Квітня 2020, 19:20

Як працюють франківські лікарні та диспансери під час карантину

Івано-Франківська міська клінічна лікарня № 1, обласний клінічний онкологічний диспансер та невідкладна допомога працюють під час карантину у штатному режимі: проводять операції у випадках, які вимагають невідкладного надання медичної допомоги.

Завідувач інформаційно-аналітичного відділу онкодиспансеру Павло Семенів розповідає, що персонал щодня питають про самопочуття та міряють температуру. Із симптомами ГРВІ до роботи нікого не допускають, пише Суспільне.

"Наш заклад працює в штатному режимі, дотримуючись усіх вимог карантину. По-перше, ми обмежили прийом пацієнтів з доброякісними пухлинами, з підозрами. Фактично прийом впав на половину. Аналогічна ситуація в стаціонарі. Виконуємо тільки операції плановим хворим - суто онкологічні захворювання. В нас є 35 тестів. Ми їх поки що не використовували, тільки один віддали наших сусідам - психоневрологічній лікарні № 3", - розповідає Павло Семенів.
Ургентну медичну допомогу лікарі-хірурги, травматологи, терапевти, офтальмологи та інші фахівці надають в повному обсязі. Водночас проведення планових операцій, які можуть бути відкладені без шкоди для здоров'я і життя пацієнтів, тимчасово припинено. Про це розповів головний лікар міської клінічної лікарні № 1 Тарас Василик.