Logo
15 Вересня 2019, 17:40

Запуск електронного квитка у Франківську призупинений через брак коштів

У Франківську невистачає фінансування, щоб до кінця впровадити систему Е-квитка у громадському транспорті

КП "Електроавтотранс" зазначає, проблем з картками немає. Мова йде про 25 тисяч пільгових карток і стільки ж учнівських.

На даний момент вони друкуються, пише Типовий Франківськ.

Та треба ще придбати спеціальний білетний сервер, йдеться у відеосюжеті каналу "402".

Найбільші труднощі – з валідаторами. Щоб їх докупити, треба ще шість мільйонів гривень, а грошей на це немає.

“Поки ми не заплатимо близько двох мільйонів авансу, наші валідатори не замовлять. А поки вони не будуть замовлені, їх не будуть виготовлять для нас. А поки ми чекаємо, інші міста замовляють. Відповідно їм виготовляють пристрої, а нас ставлять в чергу”, – пояснює директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

Коли ж у місті запрацює електронний квиток залежить від фінансування. У тролейбусному депо сподівалися, що це станеться в листопаді. Проте зараз вже не відомо.

Посадовці вважають, якщо вирішити проблему з білетним сервером, то систему можна буде запустити з наявними валідаторами.

“Валідаторів на нові тролейбуси не вистачає, але вони вже є там, де раніше встановили. Можливо залишаться на два-три нових. Але якщо говорити про комплексний проєкт, то на тролейбуси треба 58 валідаторів. І ще 84 – для автобусів”, – пояснює Голутяк.

В загальному на запуск електронного квитка потрібно 12 мільйонів гривень, станом на сьогодні профінансовано більше двох мільйонів.