Logo
2 Березня 2022, 11:14

«Зараз найважливіше – не допустити хаосу» — голова обласної ради Олександр Сич

З метою координації дій у своїй роботі керівники області та міста зустрілися з представниками Міжконфесійної екуменічної Ради Церков в Івано-Франківську.

Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської обласної ради.»

"Дякую вам за нашу співпрацю і організацію. Сьогодні ми всі єдині, ми всі сини і доньки України. Наші всі дії і прагнення зводяться до єдиної мети – могутньої незалежної держави. І в цьому єдині не тільки різні політичні сили, а й всі церковні конфесії. Ваша допомога та духовна опіка нині вкрай необхідна. Люди дезорієнтовані і перелякані. Страх – це нормальна реакція людини. Їх треба заспокоїти, допомогти знайти відраду. Сьогодні дуже багато людей знаходять спокій у молитві і їм потрібно надати такий духовний прихисток. Маючи чи не найбільший авторитет серед людей, разом з головами громад авторитетно пояснюйте людям, як діяти в цей непростий час. Бо зараз найголовніше – не допустити хаосу", - наголосив голова обласної ради Олександр Сич.

Очільник облради також закликав посилити роботу в частині гуманітарної допомоги.

"Ви маєте дуже добрий досвід надання гуманітарної допомоги. Ми очікуємо на території області велику кількість внутрішньо переміщених осіб, яким така допомога буде потрібна. І не тільки їм. Матеріальної і духовної підтримки потребують самотні старенькі люди, Ми сьогодні також потребуємо спорядження для наших військових, які стають на оборону нашої держави", - зауважив Олександр Сич.

В ході зустрічі також йшлося про необхідність використання церковних дзвонів для сповіщення небезпеки у населених пунктах області.