Logo
7 Вересня 2019, 16:10
Теги: допомога

Згоріло все: Багатодітна сім’я з Тисмениччини потребує допомоги

В селі Нова Гута Майданської сільської ради Тисменицького району багатодітна сім'я залишилася без даху над головою.

4 вересня близько обіду згоріла оселя, в якій проживали, разом з матір'ю і бабусею, 5 дітей віком від трьох років до 10 років. Разом із хатою родина втратила документи і одяг. Багатодітну сім'ю прихистили у сусідньому будинку, де зараз ніхто не проживає.

Як розповіла кореспонденці Бліц-Інфо секретар виконкому Майданівської сільради Марія Антоняк, відновити хату погорільців не вдасться.

"Там була така стара хатчина, з прибудовою, тож відбудовувати нема що. Ми в сільраді розглядаємо варіант, аби викупити цей сусідній будиночок. Він теж не дуже в гарному стані, але після ремонту можна буде жити. Є господарські споруди, що теж важливо, бо родина тримала господарство. Якщо ні, то будемо шукати інший варіант. Головне, аби були гроші. На жаль, родина сама купити його не в змозі, тож будемо просити грошей з району, обласної ради, вже звернулись до наших депутатів, обіцяли посприяти. Ми вчора провели сесію та з сільського бюджету виділили 10 тисяч гривень для сім'ї. Сума невелика, бо в сільському бюджету обмежені можливості. Тим не менш, на перший час буде допомога. Родина втратила все - документи, гроші, одяг. Залишилося лише те, у чому були вбрані. А йде осінь, зима. Тому зараз важливо відновити документи, придбати найнеобхідніше, відправити дівчаток до школи", - каже секретар виконкому сільради.

Небайдужих просять допомогти хто чим може - грошима, будівельними матеріалами, засобами гігієни, меблями, одягом, канцтоварами для трьох школярок.

Реквізити для допомоги нижче - рахунок відкритий на бабцю Тетяну Моторину, оскільки мама дітей втратила всі документи у пожежі.

Надсилати посилки можна на адресу Майданської сільради:

Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Майдан, вул. Лесі Українки, буд. 1

Поштовий індекс: 77420

Також можете звертатись до секретаря виконкому Майданської сільської ради Антоняк Марії Романівни (телефон 0959061506)