Logo
17 Серпня 2019, 19:05

День безпритульних тварин: 5 причин взяти улюбленця з притулку

Міжнародний день безпритульних тварин відзначають кожного року у третю суботу серпня.

Він почав відзначатися в 1992 році за підтримки Міжнародного товариства з прав тварин (ISAR). У 2019 День безпритульних тварин припадає на 17 серпня.

День безпритульних тварин є приводом згадати про велику кількість тварин з трагічною долею, адже ця проблема є дуже поширеною в багатьох країнах. Перші закони про захист тварин з'явилися у Великобританії в 1822 році. Також у 1939 році у нацистській Німеччині прийняли закон щодо захисту тварин, у якому йшлося, що "в новому Рейху немає ні найменшого місця для жорстокості стосовно відношення до тварин".

Редакція LifeStyle 24 підготувала підбірку лаконічних та зрозумілих причин, чому кожен може взяти безпритульну тварину з притулку і врятувати їй життя.

5 причин, чому треба взяти тварину з притулку

Ви врятуєте життя

В Україні вкрай мало спеціалізованих притулків для тварин. І навіть ті, що є, не здатні забрати всіх тварин з вулиці. Крім того, люди часто покидають домашніх улюбленців напризволяще. Якщо ви візьмете тварину з притулку, ви врятуєте їй життя та звільните місце для іншої тваринки.

Ви знайдете справжнього друга

Тварина з притулку стане вашим справжнім і відданим другом. Ви завжди матимете хорошу компанію і не зашитися самотніми.

Це безкоштовно

В українських притулках взяти тварину додому можна безкоштовно. Ви отримаєте гарну, здорову, з щепленням, стерилізовану домашню тварину, без зайвих витрат.

Ваші меблі будуть цілі

Більшість тварин з притулків уже не у віці цуцика чи кошенятка. Їм уже нецікаво бавитися оббивкою вашого дивану.

Це плюс до вашої карми

Взявши тварину з притулку, ви зробите справді хороший вчинок. А ендорфіни (гормони щастя) від добрих вчинків стимулюють вас на нові.