Logo
9 Липня 2019, 10:25
Теги: депутат

Діючий депутат Віктор Шевченко дуже розчарував мешканців округу №85 – результати соціології

Діючий депутат від 85-го округу, Віктор Шевченко, що був обраний у 2016 році, викликає тотальне розчарування у жителів – 30,2% висловилися проти його переобрання на цю посаду. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного у другій половині квітня Українським центром вивчення громадської думки «Соціоінформ».

Разом з тим, 62% респондентів вважають, що депутат не проявив увагу до вирішення місцевих проблем.

Упродовж дослідження населення виборчого округу розповіло про найбільш актуальні проблеми: зокрема, поганий стан доріг, низький рівень зарплат та відсутність, бідність і критичний стан екології. Скарг на погані дороги найбільше у Калуському та у Рогатинському районі. Також у Рогатинському районі найгірша екологічна ситуації – мешканці скаржаться на бідність, низькі зарплатні або ж відсутність роботи.

Всі ці проблеми, за словами мешканців, під час попередньої виборчої кампанії обіцяв подолати Віктор Шевченко, проте із обіцяного не вдалося виконати практично нічого.

Разом із тим соціологічний центр вказує і на тенденції, що характерні для всієї України – бажання змін, нові обличчя у владі. Близько 50% жителів округу проголосують 21 липня за молодого політика, що має незаплямовану репутацію.

Зазначимо, що соціологічне опитування проводилося серед жителів міста Калуша, а також Калуського, Рогатинського та Галицького району.

Схожі Новини