Logo
13 Вересня 2019, 11:23

Європейська якість: як на Рожнятівщині створюють меблі

 12 вересня, під час робочого візиту у Рожнятівський район, голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль відвідав приватне підприємство, яке займається створенням меблів.

Меблева фірма "Bevzun" працює близько двох років та займається виробництвом меблів за високими європейськими стандартами, пише Типовий Франківськ.

Власник  Василь Король розповідає, що будівництво підприємства розпочали з нуля, закуповували обладнання в Австрії та Словаччині.  Загалом в справу вклали більше 3 мільйонів євро. 

Чоловік вважає, що Рожнятівський район наповнений талановитими людьми, які можуть працювати та заробляти вдома, а не закордоном. Тому він вирішив розпочати власну справу, що також дасть людям змогу працювати вдома. Зараз на виробництві працює близько 20 людей. 

Продається продукція здебільшого в Україні.

Директором виробництва є син Василя, Дмитро Король. 

"Найбільше ми використовуємо у виробництві сировину бука. На жаль, у нас в області цю деревину сприймають, як дрова. Так склалося, що люди просто не вміють працювати з даною сировиною. Насправді бук - дуже хороший матеріал, практично вся Європа працює саме з цим деревом", - розповідає Дмитро.

Хлопець зазначив, що підприємство працює в системі безвідходного виробництва, тобто працівники використовують навіть найменші шматочки дерева, склеюють їх до купи.

Працювати тут можуть всі бажаючі. За потреби підприємці навчають всіх тонкощів виробництва.

Василь Король впевнений, що його підприємство може забезпечити меблями 30% усєї України. Він додає, що завдяки технологіям, які використовує виробництво, в Україні зникне потреба в закупівлі закордонних меблів. Та для цього необхідне сприяння та влади та співпраця з нею.

Денис Шмигаль зазначив, що такого роду підприємства є гарним прикладом, як можна розвивати країну та свою місцевість та працювати у своїй державі.

Схожі Новини