Logo

11 Вересня 2019, 12:31
Теги: ретро

Поринути в минуле: Франківськом проїдеться Ретро Круїз

Сьогодні, 11 вересня відбулась пресконференція фестивалю Ретро круїз.

"Все красиво та стильно, багато рето та архітектури. Ми поринемо на сто років в минуле. У нас буде маршрут відреставрованих будинків та дверей"-, розповідає Марія Козакевич.

Мета велопараду нагадати франківцям, що не тільки французи мали креативний стиль сто років тому, але й тут люди насолоджувалися джазом та одягали смокінги й ретро сукні.

"Цього року ретро круїзу шість років. Він класично проводиться в місті Києві. Велопарад стартує на вечірці і закінчується чаюванням в парку. На вечірці уже відзначимо найкращий образ жіночого та чоловічого Ретро Круїзу. Я сподіваюсь, що Франківськ стане традиційним святом і наступні роки буде багато закордонних гостей",- зазначає організатор  та засновник велопараду Мар'яна Факас.

Велопарад  вирушить з Палацу Потоцьких по вулицях Грушевського та Курбаса і до парку Шевченка.

Дрескод велопараду міжвоєнного періоду кінець 19 початок 20 століття.

Квиток 200 гривень.

Фестиваль Ретро круїз - наймасштабніше свято ретро культури в Україні та Східній Європі.

Він був заснований у 2011 році. Відтоді захід встиг вирости до формату багатотисячного фестивалю з великою музичною програмою, виставками антикваріату і ярмарком вінтажу. Особливість та невід'ємнi складовi фестивалю — дотримання гостями дрес-коду у стилі ретро та велопробіг. 

Схожі Новини