Logo
28 Червня 2020, 19:34
Теги: Порошенко

Порошенко на Прикарпатті: Не дозволимо, щоб стихія чи бездіяльність влади руйнували життя українців

Сьогодні, 28 червня село Чорний Потік, Надвірнянського району відвідав п'ятий президнт України Петро Порошенко, щоб допомогти місцевій громаді подолати наслідки повені.

Село опинилося відрізаним від цивізілації. Шкода, що представники влади так сюди і не доїхали. Про це йдеться на сторінці політика, пише Типовий Франківськ.

"Наша команда точно не покине Прикарпаття в біді, ми разом з українцями пліч-о-пліч долатимемо наслідки повені. Не дозволимо, щоб стихія чи бездіяльність влади руйнували життя українців: ані в Щасті, ані в Станиці Луганській, ані в Чорному Потоці", - зазначив Порошенко.

Частина села самостійно, без допомоги влади, відновила електропостачання. Половина села досі живе без світла.

"Учора наша команда передала один дизель-генератор, сьогодні ми привезли ще один. Вони потрібні, поки не протягнемо світло. Також ми привезли дві мотопомпи, допомогли зі спецтехнікою для ліквідації наслідків стихійного лиха, щоб негайно почати відновлення шляхів до Чорного Потоку", - додав Петро Порошенко.

Відтак зауважив, що на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради команда "Солідарності" поставить питання про негайне виділення коштів для відновлення сполучення із Чорним Потоком і усіма селами на Прикарпатті, які все ще відрізані від світу внаслідок повені.

 

 

Схожі Новини