Logo
27 Листопада 2019, 16:13

Другого шансу може не бути: у Франківську презентували соціальний ролик

Сьогодні, 27 листопада у Франківську презентували соціальний ролик "Не сідай в нетверезому стані за кермо!".

Ідея створити ролик належить Головному управлінню Національної поліції Івано-Франківської області, пише Типовий Франківськ.

Соціальне відео має на меті звернути увагу громадян до проблеми дорожньо-транспортних пригод та аварій вчинених водіями у стані сп’яніння.

Актори взяли участь у ролику на волонтерських засадах.

Начальник сектору комунікації ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Христина Максимчак зазначила, що основними причинами ДТП є перевищення швидкості, порушення правил маневрування, не додержання дистанції, кермування у нетверезому стані.

Поліцейські хочуть привернути увагу до проблеми керування у нетверезому стані, адже на території області зареєстровано 332 аварії з вини нетверезих водіїв. У цих ДТП загинуло 20 осіб.

"Хочемо показати, що потрібно бути свідомими громадянами бо життя одне, тому потрібно відповідально ставитися до себе та інших учасників дорожнього руху. До співпраці з поліцією може долучитися кожен, ми завжди відкриті. Якщо у вас є ідея соціального ролика, ми будемо раді вам допомогти в його реалізації", - каже Максимчак.

З початку року в Івано-Франківській області уже трапилось 2936, з них з постраждалими - 659, тоді як минулого року трапилось всього 2629 аварій.

"Я грав звичайного сім'янина. Ця тема є дуже важлива, бо статистика ДТП постійно зростає. Тому хотів долучитися до ролика, щоб якось повпливати і звернути увагу людей на проблему", - розповів актор Андрій Довбуш.

 

Схожі Новини