Logo
19 Травня 2020, 18:45

В ОДА підписали Меморандум щодо розробки інвестиційних пропозицій для розвитку місцевих громад Прикарпаття

Сьогодні відбулася зустріч начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА Олександра Зрайка, начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимира Джигіти із координатором проекту «Інвестор для громади», керівником громадської організації «НАШ ЗАХІД» Володимиром Гергелюком, де йшлося про об’єднання зусиль щодо розвитку інвестиційного потенціалу місцевих громад Прикарпаття.

У рамках цієї зустрічі відбулося підписання Меморандуму між управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій, управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації та громадською організацією «НАШ ЗАХІД», інофрмує пресслужба ІФ ОДА.

За словами Олександра Зрайка, метою цього Меморандуму є консолідація зусиль сторін для розкриття інвестиційного потенціалу місцевих громад Івано-Франківської області за допомогою інвестиційної онлайн-платформи «Інвестор для громади» https://i4com.org, інвестиційного порталу області http://invest.if.gov.ua та інших ресурсів. Інвестори матимуть змогу в пошуковій системі онлайн-платформи знайомитися з інвестпропозиціями наших громад з будь-якої точки світу.

Володимир Джигіта зауважив, що головним завданням управління, яке він очолює,  вбачає у широкій медіапідтримці ініціатив громад Прикарпаття щодо реалізації інвестиційних проектів та створення нових робочих місць.

Зазначалося також, що експерти громадської організації «Наш Захід» в рамках проекту «Інвестор для громади» розроблятимуть інвестиційні пропозиції для місцевих громад Прикарпаття, а управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій ОДА спільно із управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, сприятимуть реалізації цих заходів та промоції інвестиційних пропозицій задля пошуку інвесторів.  Для початку співпраці з проектом «Інвестор для громади» представнику громади пропонується заповнити опитувальний лист (посилання тут :https://i4com.org/contacts.html).

«Насправді наші інвестиційні пропозиції розраховані не тільки на іноземний капітал чи представників українського великого бізнесу. Інвестори – поміж нас. Ми можемо заробляти гідно у себе вдома. Тому пропоную жителям Прикарпаття знайомитися з нашими проектами,вкладати гроші в свою справу в Україні та разом з нею багатіти», - резюмував Володимир Гергелюк.

Схожі Новини