Logo

5 Листопада 2019, 18:00
Теги: Кароль

Зіркова франківчанка готуює найдушевніший різдвяний концерт

Різдвяна історія з Тіною Кароль": українські зірки заспівають найвідоміші українські колядки

До новорічних та різдвяних свят канал "1+1" продовжує готувати багато сюрпризів для своїх глядачів і вже розпочав підготовку до масштабних шоу за участю найяскравіших українських артистів.

Цього року до Різдва популярна співачка спільно з каналом вирішила поновити проєкт про багатовікові традиції і духовні цінності, але уже в іншому форматі. "Різдвяна історія з Тіною Кароль", яка декілька років тому вийшла у вигляді музичного фільму, цього разу реалізується у вигляді масштабного концерту у Палаці спорту.

У гості до зірки завітають відомі артисти, які виконають колядки і щедрівки у несподіваній сучасній інтерпретації. Зокрема, до різдвяного свята долучаться MONATIK, ВРЕМЯ И СТЕКЛО, THE HARDKISS, DZIDZIO, KAZKA, Беz Обмежень, Олег Скрипка та ВВ, "Жіночий Квартал", MICHELLE ANDRADE, KHAYAT, зірки шоу "Голос Країни" та "Танці з зірками", Оркестр Збройних сил України та багато інших.

"Кожного року у різдвяний час ми прагнемо подарувати українцям віру в диво. Музичний фільм “Різдвяна історія з Тіною Кароль” свого часу став справжньою культурною подією та ще раз нагадав усім нам про вічні сімейні цінності і традиції. Ми вкотре переконалися, наскільки важливо давати правильний приклад для наслідування та берегти наш музичний спадок, адже це частина коду нації. Тому коли цього року Тіна Кароль звернулась до нас із пропозицією зробити велике щорічне свято із залученням відомих особистостей, ми були раді знову зробити разом важливий соціальний проект. Це буде найдушевніший різдвяний концерт, який може стати доброю традицією", - розповів Володимир Завадюк, керівник управління Big entertainment shows "1+1 Продакшн".

Учасниками "Різдвяної історії з Тіною Кароль" також стануть видатні персоналії, які продемонстрували визначні досягнення в році, що минає. Артисти, спортсмени, громадські діячі та талановиті діти – Тіна Кароль збере кращих з найкращих для святкування найдушевнішої пори року.

Також  співачка разом з чуттєвим проектом "Здійсни мрію" втілить в життя великі мрії маленьких дітей, щоб подарувати цілющу радість і надію. А серед глядачів у залі просто під час концерту розіграють коштовні новорічні подарунки.

"Проектом "Різдвяна історія" я хочу об’єднати нас святом української музики, нагородити суспiльною увагою та визнанням справжніх героїв цього року, відродити традиціï колядування та щедрування, отримати задоволення вiд новорiчного святкування в колi друзiв, своєї родини та своїх кумирів. Адже поки живі традиції — жива країна", — зазначила Тіна Кароль.

Співачка стане ведучою вечора, а допомагати їй, як і у попередній різдвяній історії, буде Женя Лебедин - переможець проекту "Маленькі гіганти", світловолосий кучерявий хлопчик, якого вже полюбила вся країна. 

"Різдвяна історія з Тіною Кароль" відроджуватиме давні українські традиції щедрування та колядування. В оновленому форматі яскраве мультижанрове шоу  об’єднає музику, культуру та соціальну місію.

Святкові гала-концерти пройдуть 22 грудня , 23 та 24 грудня у столичному Палаці спорту, а телеверсію шоу канал "1+1" покаже на різдвяні свята.