Logo
16 Липня 2021, 16:04

12-тирічному іванофранківцю, який заявив про викрадення людини, вручили подяку за свідому громадянську позицію

Днями на спецлінію 102 від 12-тирічного Миколи з Івано-Франківська надійшло повідомлення про вчинення злочину. Хлопець повідомив, що став очевидцем викрадення людини.  

Про свідомий вчинок юного франківця розповідає Патрульна поліція Івано-Франківської області у Фейсбуці.

"Заявник розповів, що бачив, як декілька людей, одягнені у маски, зв'язали чоловіка, заштовхали в авто та повезли у невідомому напрямку. Він повідомив усі деталі викрадення: вказав колір, марку та номерний знак авто. Описав усіх ймовірних викрадачів", — зазначають поліцейські.

Коли патрульні прибули за вказаною адресою, то були здивовані, адже заявником виявився 12-тирічний хлопець, який ствердно розповідав про викрадення.

Патрульні встановили власника авто, та місце його перебування. Туди терміново прибула слідчо-оперативна група. На запитання про викрадення, компанія пояснила, що нікого не викрадали, а добровільно забрали на вечірку свого друга, для якого й організували свято.

"На щастя, історія з викраденням не підтвердилась. Ми пишаємося свідомим вчинком Миколи, який не розгубився й оперативно, точно та інформативно розповів про подію. Учора до нього завітав заступник начальника управління та вручив подяку за свідому громадянську позицію", — йдеться у повідомленні.

З таким молодим поколінням наше майбутнє в безпеці.

Фото з допису Патрульної поліції Івано-Франківської області у Фейсбуці.