Logo

Прикарпаття відвідав лідер політичної партії "Українська Стратегія" Володимир Гройсман

2 вересня з робочим візитом Прикарпаття відвідав лідер політичної партії "Українська Стратегія" Володимир Гройсман

Володимир Гройсман прибув на запрошення лідера ВО ПП "Платформа громад" Олега Гончарука, щоб брати участь у роботі круглого столу на тему: "Реформа адміністративно-територіального устрою на Прикарпатті: виклики та перспективи розвитку територіальних громад". Захід відбувся в селі Михальче, Городенківської територіальної громади.

Серед учасників дискусії виконавчий директор місцевої асоціації органів місцевого устрою на Прикарпатті Irop Мельничук, селищний голова Печеніжинської територіальної громади Irop Довірак, директор Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу Дмитро Дзвінчук, екс-міністр культури України Євген Нищук, політичний діяч Олександр Саєнко. Загалом більше 30 представників органів місцевого самоврядування області, 25 керівників територіальних громад, що представляють різні політичні сили Прикарпаття. Модератором круглого столу виступив міський голова Городенківської територіальної громади Богдан Кобилянський.

photo-2021-09-02-18-03-20

В основі розмови - реформа адміністративно-територіального устрою на Прикарпатті, проблеми та виклики для місцевого самоврядування, недосконалість вже проведених реформ. Пошук рішень заради перспектив росту територіальних громад Прикарпаття в умовах децентралізації.

Перед засіданням учасники круглого столу відвідали Печеніжинську територіальну громаду, яка, завдяки інфраструктурній субвенції, започаткованій Урядом Гройсмана, реалізувала понад 50 різних проектів. Зокрема на території Марківської гімназії побудувала новий модульний спортзал та облаштувала дитячий садочок.

photo-2021-09-02-17-59-41 photo-2021-09-02-17-59-53

В рамках робочого візиту Володимира Гройсмана на Прикарпаття, побували у фермерському господарстві «Еко Беррі». Це провідна українська компанія, що спеціалізується на вирощуванні, переробленні й заморожуванні ягід та лісових продуктів.

photo-2021-09-02-17-55-16

У селі Поточище оглянули новий спортивний майданчик, відкриття якого співпало з початком нового навчального року.

"Передавати владу людям – потрібно, і це пріоритет нашої команди", – підсумував Гройсман.